
Чоловіче шкіряне портмоне без застібки чорного кольору F Salfeite 387-207Е-1
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-558-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної натуральної шкіри - це гарантує, що гаманець прослужить довго. Шкіра м'яка приємна на дотик. Усередині знаходиться три відділення для купюр (одне на блискавці), п'ять секцій для пластикових карток (дві прозорі), дві приховані кишені та монетниця на кнопці. На лицьовій стороні в кутку розташована назва бренду. Такий гаманець відмінно підійде діловим людям і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований у коробочку від виробника, стане чудовим подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. Salfeite |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴











