
Шкіряний чоловічий гаманець з відкритою кишенею Marco Coverna MC 22-203
1 150 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-541-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка, приємна на дотик), що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Для фіксації передбачена застібка на кнопці. Усередині знаходиться три відділення для купюр (одне на блискавці), три секції для пластикових карток, дві прилеглі кишені та монетниця на кнопці. На лицьовій стороні розташована відкрита кишеня для перепустки та інших дрібничок, Такий гаманець відмінно підходить чоловікам, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴











