
Стильний брендовий чоловічий гаманець з блоком для документів Marco Coverna MC-1006 A
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-606-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний чоловічий гаманець Marco Coverna, виготовлений з м'якої телячої шкіри відмінної вичинки. Структура проста і зручна, складається пополам та закривається на кнопку. Модель має оригінальний дизайн, всередині прикрашений синіми шкіряними вставками, а зовні доповнений синім акуратним рядком. Виглядає дуже стильно та красиво. У гаманці передбачено три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), дві прилеглі кишені, сім секцій для пластикових карток, прихована кишеня на блискавці, кишеня для монет та три прозорі вікна для документів. Аксесуар чудово підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Власники такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та презентабельний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 250 ₴











