
Чоловічий шкіряний гаманець коричневого кольору під картки та купюри ST 153
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-555-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий гаманець є функціональною моделлю з фіксацією на цупферну застібку. Для купюр є два містких відділень (купюра ховається повністю, не виглядає), під пластикові картки відведено цілих дванадцять секцій. Для автодопомог або ID картки є відділення з прозорими віконцями. Дріб можна зберігати в кишеньці, який закривається кнопкою. Цей аксесуар стане прикрасою будь-якого солідного чоловіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Ціна: 850 ₴






