
Компактний коричневий гаманець у три складання з італійської шкіри на магніті Grande Pelle 910420
1 500 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-552-1
Відправка з 05 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з приємної на дотик італійської шкіри найвищої якості (Sorrento), дуже зручно лежить у руці і чудово виглядає. Поверхня гаманця гладка, приємна на дотик, і має виразний блиск, який підкреслює його розкішний характер, а шоколадний відтінок шкіри підкреслює його витончений стиль. Застібається гаманець на магніт, забезпечуючи надійне зберігання ваших цінних речей. Усередині ви знайдете зручні відділення для купюр, карток, монет та документів. Він являє собою ідеальне поєднання стилю, функціональності та високої якості. А завдяки невеликому розміру, стане вашим надійним супутником у повсякденних справах. Гаманець поставляється у фірмовій картонній коробці від виробника, що робить його ідеальним подарунком. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 500 ₴








