
Стильний шкіряний гаманець клатч чорного кольору для чоловіків і жінок Marco Coverna (1426 black)
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-441-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Структура гаманця ідеально продумана та дуже зручна. Усередині знаходиться чотири відділення для купюр та документів, 19 секцій для пластикових карток (три з них прозорі) та кишеня на кнопці для телефону. Зовні є автономне відділення на блискавці для монет та інших дрібниць. Модель укомплектована ще й ремінцем на зап'ястя, що дозволяє використовувати гаманець як невеликий клатч. Зовнішній вид презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, з вищого сегмента шкіряних портмоне. Приємним доповненням до гаманця буде красива фірмова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 19 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Клатч |
| Ширина | 105 мм |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
- Ціна: 2 000 ₴











