
Чоловічий шкіряний гаманець клатч на блискавці Marco Coverna 38-3
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-550-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний гаманець клатч на блискавку чорного кольору. Модель універсальна, підходить і чоловікам, і жінкам. Усередині знаходиться п'ять відділень для паперових грошей, секції для пластикових карток та кишеня на блискавці для монет або більш цінних речей. У відділах можна розміщувати купюри та документи, за потреби можна помістити невеликий телефон. У комплекті є ремінець для руки та ручка для долоні. Матеріалом служить натуральна шкіра високої якості – це гарантує, що гаманець прослужить дуже довго. Гаманець упакований у коробочку від виробника, стане чудовим подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











