
Чоловічий компактний гаманець потрійного складання на магнітах Marco Coverna MC 618
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-546-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже зручний аксесуар, виготовлений з натуральної шкіри високої якості. Гаманець закривається за допомогою прихованого магніту, що набагато зручніше. Всередині знаходиться два широкі відділення для паперових грошей, сім секцій для пластикових карток, дві прилеглі кишені та два прозорих віконця для документів. На тильній стороні гаманця знаходиться кишеня на блискавці, можна використовувати для копійок та інших дрібничок. Модель виглядає дуже стильно та сучасно, ідеально підходить молодим енергійним людям. Виріб легко і зручно поміститися, як в кишені джинс, так і у внутрішній кишені піджака, відрізняється відмінною місткістю не дивлячись на розмір. Упаковано портмоне в красиву фірмову коробку. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/ .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











