Топ


Компактний шкіряний чоловічий гаманець на магнітах Marco Coverna M101
850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-522-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель компактніх розмірів, складається удвічі і фіксується на прихованих магнітах, пошита з натуральної шкіри з природною фактурою. Виготовлена в чорному кольорі. Усередині передбачено два відділення для банкнот(одне на блискавичній застібці), шість секцій під пластикові карти та металевий затискач для купюр. Для копійок передбачена кишеня на блискавці на задній частині гаманця. Декорований красивим фірмовим значком. Лаконічність форми і мінімалістичність дизайну зовні робить портмоне відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 850 ₴











