Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний затискач для грошей від компанії ST. Шкіра м'яка приємна на дотик. Аксесуар компактних розмірів і призначений для банкнот і купюр. Закривається затискач магнітами, всередині є металевий фіксатор під купюри, а також одне відділення під кредитну або візитну картку. Якщо Ви шукаєте маленький тоненький гаманець, тоді розгляньте варіант з затискачами, вони дуже популярні, компактні, стильні, і, що найголовніше, зручні в обігу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ST Leather |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 375 ₴












