
Синій шкіряний гаманець на блискавці з відділом для карток Marco Coverna MC 6056
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-437-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з якісної натуральної шкіри, гладкої приємної на дотик. Частина гаманця закривається блискавкою, всередині є поділ на дві частини, в них можна зберігати купюри і мобільний телефон. Друга частина закривається на кнопку, в якій знаходяться секції для пластикових карток та відділення для паперових грошей. У комплекті йде зап'ястний ремінець, дозволить використовувати гаманець, як клатч. Модель упакована у фірмову коробочку від виробника. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Синій |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 000 ₴








