
Коричневий шкіряний затиск для купюр з блоком для карт ST B470 coffee
800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-537-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затиск для грошей від компанії ST Leather. Матеріалом є натуральна гладка шкіра коричневого кольору, шкіра м'яка, приємна на дотик. Аксесуар компактних розмірів і зможе з легкістю поміститься в задню кишеню джинсів або внутрішню кишеню піджака. Лицьова сторона прикрашена гарним фірмовим значком Всередині є металевий фіксатор під купюри, два бічних прихованих кишені, а також шість комірок для пластикових карток . На задній зовнішній стороні є зручний відділ на блискавці для монет. Якщо Ви шукаєте маленький тоненький гаманець, тоді розгляньте варіант з чоловічими затискачами, вони дуже популярні, компактні, стильні, і що найголовніше зручні в обігу. Аксесуар упакований у фірмову коробку і стане прекрасним подарунком сучасному чоловікові.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Колір | Коричневий |
| Товщина | 10 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Затискач для купюр |
| Ширина | 83 мм |
| Виробник | ST Leather |
- Ціна: 800 ₴










