
Тонкий затискач для грошей на магнітах з кишенею на блискавці MD Leather 22-1002
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-538-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний затискач для грошей від компанії MD. Шкіра м'яка приємна на дотик. Закривається затискач магнітами, всередині є металевий фіксатор під купюри, а також відділення під пластикову картку. На задній зовнішній стороні знаходиться кишеня на блискавці для монет або інших дрібничок. Якщо Ви шукаєте маленький тоненький гаманець, тоді розгляньте варіант із чоловічими затискачами, вони дуже популярні, компактні і, що найголовніше, зручні в використанні. Аксесуар упакований у фірмову коробку та стане прекрасним подарунком сучасному чоловікові. Купити безпечно та комфортно цей зажим та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴








