
Чоловічий шкіряний гаманець для грошей і документів Marco Coverna M1
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-540-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець від бренду Marco Coverna, виготовлений з натуральної шкіри високої якості - це гарантує, що аксесуар прослужить довго. Закривається портмоне на кнопку. Всередині знаходиться два основних відділення для паперових грошей (одне на блискавці, в задній стінці гаманця), монетниця на кнопці, вісім секцій для пластикових карток та чотири закриті прилеглі відділення. Особливість моделі - це спеціальний блок під автомобільні документи (посвідчення водія, техпаспорт, поліс автострахування та інше). Такий гаманець чудово підходить діловим людям та людям, які люблять класику. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











