
Шкіряний затискач для грошей із прозорим вікном на магнітах Helen Verde 283
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-535-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний шкіряний затискач від компанії Helen Verde. Шкіра м'яка приємна на дотик. Аксесуар компактних розмірів та призначений для купюр карток та монет. Закривається магнітами, всередині є металевий фіксатор під купюри, а також шість секцій для пластикових карток. На лицьовій стороні знаходиться прозоре вікно для проїзного, авто документів або ID карти. На задній зовнішній стороні є відділ на блискавці для монет або цінніших речей. Якщо Ви шукаєте маленький компактний гаманець, тоді розгляньте варіант даного затиску, він дуже модний, стильний і найголовніше зручний в користуванні. Аксесуар упакований у фірмову коробку і стане прекрасним подарунком сучасному чоловікові. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴







