
Маленький чоловічий гаманець гаманець із затиском на магнітах Helen Verde MC-101-1
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-543
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче компактне портмоне вертикального типу з затискачем для купюр від бренду Helen Verde. Пошитий гаманець з натуральної шкіри відмінної якості, закривається на магніт. Всередині знаходиться основне відділення для купюр, п'ять секцій для пластикових карток, прозоре вікно для документу та металевий затискач для банкнот (який в разі непотрібності можна легко витягти). Гаманець досить функціональний і дуже компактний, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Дуже добре підійде тим, хто любить носити портмоне в кишені джинс. Володарі такого гаманця, неодмінно оцінять зручність, практичність і солідний зовнішній вигляд. Упаковується даний гаманець в фірмову коробочку. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helen Verde |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴







