
Тонкий шкіряний чоловічий гаманець без застібки Marco Coverna BD-2
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-545-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної гладкої шкіри найвищої якості. Аксесуар компактних розмірів, без проблем поміститься в будь-яку кишеню. Модель закривається без фіксації, що забезпечує максимально швидкий доступ до вмісту. Для купюр всередині передбачено два відділення. Для пластикових карток та візиток є сім секції (три прозорі) та дві приховані кишені для інших дрібничок. Модель приємно лежить в руці, дуже якісний виріб. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 1 000 ₴











