
Обкладинка на посвідчення офіцера з екошкіри чорного кольору
150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-766-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з еко шкіри високої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташоване прозоре відділення прошите по периметру. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на тривалий термін. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 150 ₴











