
Шкіряна обкладинка для паспорта з українським гербом (коричнева) ST
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-748-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичність цього виробу дає змогу вберегти паспорт від небажаних ушкоджень і зношування, позаяк обкладинка надійно захищає паспорт від потертостей і зламів. Гарна та практична обкладинка — це універсальний подарунок! Підходить як чоловікам, так і жінкам, бізнесменам, патріотам України та людям, які хочуть мати престижний вигляд. Обкладинка естетично красиво оформлена, зроблена за складною технологією, що підкреслює статус і смак власника. Виготовлений із натуральної шкіри найвищої якості Crazy horse. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне — показність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель виготовляється вручну з суцільного шматка шкіри в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку й багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Що таке Crazy horse? Це тип високоякісної шкіри підвищеної міцності, отриманий за допомогою оригінальної фінішної обробки: нанесення тугоплавців восків на поверхню шліфованого фарбу. Попри регулярне переведення "дикий кінь", це шкіра великої рогатої худоби (КРС).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 134 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | обкладинка на паспорт |
- Ціна: 500 ₴








