
Тонкий маленький чоловічий гаманець на кнопці з натуральної шкіри Shvigel
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-455-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коричневий універсальний гаманець горизонтального типу з натуральної шкіри. Аксесуар стане знахідкою для людей, які люблять гаманці маленького розміру з мінімальним функціоналом. З даним гаманцем ваші купюри припинять м'яка ятися і затиратися. По краях аксесуар прошитий міцною ниткою і закривається шкіряним хлястиком з кнопкою. Усередині одне відділення для купюр, декілька секцій для карток та кишеня для копійок, завдяки чому виріб вийшов дуже тонким. Гаманець складається навпіл, дуже зручно лежить в руці. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shvigel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 425 ₴









