
Жіночий гаманець із натуральної шкіри молочного кольору на магнітній застібці ST Leather
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-421-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець середніх розмірів із чудовим функціоналом, виконаний з натуральної шкіри високої якості, яка надає йому розкішного вигляду. Внутрішня частина гаманця радує різнокольоровим оформленням, що додає йому унікальності. Модель складається вдвічі і фіксується широким клапаном на магніті. Усередині два відділення для паперових грошей, п'ять прихованих кишень та десять секцій для пластикових карток (одна прозора). Для монет передбачена зручна кишеня на блискавці. Цей гаманець - ідеальне поєднання стилю, практичності та краси. Він буде чудово виглядати у вашій сумці і приносити радість під час використання. Модель представлена у різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане картонна подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴










