
Стильний маленький жіночий гаманець синього кольору Marco Coverna MC-6055-3
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-435-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної, приємної на дотик натуральної шкіри c фіксацією на кнопку. Структура проста і зручна, гаманець складається в три складання, завдяки чому займає мало місця всередині сумки. Всередині знаходиться одне широке відділення для паперових грошей, десять секцій для пластикових карток (одна прозора) та дві приховані кишені для чеків та інших дрібничок. Ззовні винесена зручна кишеня для монет. Лицьова сторона прикрашена невеликим тисненням з назвою бренду. Володарі такого шкіряного гаманця, неодмінно оцінять зовнішній вигляд, зручність і практичність. Дуже якісний виріб, що гарантовано прослужити Вам дуже довго. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











