
Солідний чоловічий клатч з натуральної шкіри на блискавці Marco Coverna MC 8739-3 Black
3 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-531-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб виконаний у сучасному дизайні, при пошитті були враховані всі функціональні побажання чоловіків про додаткові кишені та комірки. Аксесуар повністю шкіряний, зручно носиться на долоні чи зап'ясті. Закривається цей клатч блискавкою і всередині поділений на дві рівноцінні секції, які з легкістю помістять у собі багато повсякденного чоловічого приладдя. У комплекті з клатчем є шкіряний ремінець, що знімається на зап'ястя. Прекрасний варіант на подарунок для будь-якого чоловіка Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
- Ціна: 3 350 ₴











