
Чоловічий шкіряний гаманець клатч на дві блискавки під крокодила Marco Coverna 5902
2 850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-528-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Лицьова сторона ефектно декорована тисненням під шкіру крокодила. Клатч складається з двох автономних відділень. В першому знаходяться секції для пластикових карток (18шт), відділення для купюр та кишеня на блискавці для монет або більш цінних речей. Другий блок дозволяє розмістити Ваш мобільний телефон, документи та готівкові гроші. Для носіння передбачена ручка для долоні та ремінець для руки. Зовнішній вигляд гаманця дуже презентабельний, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб з вищого сегмента чоловічих портмоне. Володарі такого клатча, неодмінно оцінять функціональність, практичність та солідний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 850 ₴











