
Елітний чоловічий портмоне з відділенням для документів Marco Coverna B047-808
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-524-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виконано у вертикальному форматі, складається як книга та фіксується на хлястик з кнопкою. Усередині знаходиться велика кількість кишень і секцій - є три відділення для купюр, вісім секцій для карток, одна прилегла кишеня, дві прозорі кишені, шість прозорих файлів для документів, розворот з кутовими власниками для паспорта та кишеня для дрібниці на кнопці. Портмоне виглядає солідно та презентабельно, дуже якісний виріб, з найвищого сегменту чоловічих шкіряних гаманців. Цей портмоне стане чудовим подарунком сучасному чоловікові на будь-яке свято.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 2 000 ₴











