
Якісна шкіряна обкладинка картхолдер для автодокументів та ID паспорта на 4 відділення Grande Pelle
700 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-755-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний, функціональний, а головне компактний аксесуар для зберігання документів. Необхідні для кожного водія документи завжди під рукою і знаходяться в єдиному місці. Виріб виготовлений зі 100% натуральної шкіри найвищої якості за допомогою ручної роботи. Модель має лаконічний дизайн та продуманий функціонал. Усередині знаходиться чотири прозорі відділення, а зовні додаткова кишеня, в яку міститься кілька пластикових карток. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Дозволить підкреслити імідж та статус власника. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Документниця |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 700 ₴










