
Шкіряна обкладинка на посвідчення водія з файлами коричневого кольору PS Leather
800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-756-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена в з натуральної шкіри найвищої якості. Ви можете бути впевнені, що Ваші документи будуть під надійним захистом, адже дана обкладинка створена саме для цього. У таких обкладинках будуть собі відмінно «відчувати» не тільки документи на автомобіль, а також пластикові карти та інше. Обкладинка естетично красиво оформлена, виконана за складною технологією, що підкреслює статус і смак власника, в тієї ж годину прекрасно виконує свої функції по зберіганню документів від механічних пошкоджень. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11-15 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴









