
Обкладинка для пенсійного посвідчення із натуральної шкіри жовтого кольору
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-758-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичність даного виробу дозволяє вберегти документ від небажаних пошкоджень та швидкого старіння. Красива і практична обкладинка - це універсальний подарунок! Підходить як чоловікам так і жінкам, людям які хочуть виглядати престижно. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, естетично красиво оформлена, виконана за складною технологією, що підкреслює статус і смак власника. Модель має два прозорих відділення прошитих по периметру шкіряними вставками. Основне для пенсійного посвідчення та додаткове для пластикової карти. Дана обкладинка представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Ширина | 85 мм |
| Стать | Унісекс |
| Виробник | Profi |
| Кількість відділень | 2 |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Жовтий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 460 ₴









