
Шкіряна обкладинка на паспорт із тисненням герб України бордового кольору
575 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-734-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка надійно захищає паспорт від потертостей та заломів. Підходить як чоловікам так і жінкам, патріотам України. Обкладинка естетично красиво оформлена, виконана по складній технології. Виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Красива та практична обкладинка - це універсальний подарунок! Модель виготовляється в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Vlad B |
| Візерунки і принти | Андріївський узвіз |
- Ціна: 575 ₴











