
Шкіряна обкладинка на посвідчення ДБР "Державне бюро розслідувань"
475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-737-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташоване прозоре відділення прошите шкіряними вставками та одна прихована кишеня з тисненням Герба ДБР. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілісності й неушкодженості на тривалий термін. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 475 ₴










