
Стильний модний жіночий гаманець на кнопці та блискавці з натуральної шкіри Marco Coverna MC 031-950
1 400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-433-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри високої якості з природною фактурою. Гаманець дуже місткий і при цьому досить компактний, складається з двох автономних частин. Перша закривається на кнопку, має п'ять відділеннь для купюр та шість секцій для пластикових карток. Друга частина на блискавці, всередині є поділ на дві секції і кишеня для копійок на змійці. У даній моделі використовується якісна фурнітура. На лицьовій стороні розташоване тиснення з назвою бренду. Гаманець упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас і ваших близьких. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Замок, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 400 ₴











