
Універсальна обкладинка на посвідчення УБД з тисненням Слава Україні
350 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-794-3
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри преміум якості, що гарантує тривалий термін експлуатації, декорована тисненням Слава України. Всередині розташовано одне відділення, в якому надійно тримається і зберігається документ. Аксесуар підходить до таких документі: дозвіл на зброю, ДСНС, СБУ, УДО, ветеран МВС, ЧАЕС, та інших. Модель виготовляється вручну з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану обкладинку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Візерунки і принти | Інше |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Виробник | Grande Pelle |
| Кількість відділень | 1 |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Довжина | 100 мм |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Ширина | 70 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴










