
Тонкий шкіряний жіночий гаманець клатч на блискавці з ремінцем Marco Coverna
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-517-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка від компанії Marco Coverna. Ззовні використовується два основні кольори - червоний та синій, виглядає дуже стильно. Модель оригінального дизайну, дуже тонка, закривається блискавкою, при цьому має три відділення, в які можна розмістити велику кількість паперових грошей, телефон, паспорт та інші документи. Для пластикових карток знаходиться десять секцій (одна прозора) виготовлених зі шматочків шкіри різного кольору. На зовнішній стороні знаходиться додаткова велика кишеня на блискавці для копійок та інших дрібничок. Наявність шкіряного ремінця дає можливість носити аксесуар на зап'ясті. У гаманці використовується якісна металева фурнітура (блискавки працюють дуже легко та плавно). Виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка, дуже приємна на дотик). Якщо вы шукаєте стильний тонкий шкіряний клатч придивіться до цієї моделі краще. Гаманець представлений в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цей клатч та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴









