
Жіночі маленькі гаманці з бантом і монетницею
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-307-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішня сторона гаманця декорована красивим акуратним бантом. Гаманець виготовлений з якісної еко шкіри, м'який на дотик. Розмір гаманця ідеально підходить для маленьких жіночих сумочок або клатчів. Усередині гаманця одне широке відділення для купюр, шість секцій для пластикових карток (одна прозора), дві прилеглі кишені та зручна монетниця на клямці. Модель виготовляється в різних кольорах ніжних тонів. Володарі даного гаманця, неодмінно оцінять зручність та практичність аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 350 ₴










