
Чоловічий шкіряний гаманець клатч на дві блискавки чорного кольору ST 127
1 650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-432-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний шкіряний гаманець клатч на дві блискавки від компанії ST Leather. Модель має два автономних відділення, в одному розташовані три відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток та кишеня для копійок на блискавці. Друге відділення має три широкі секції в яких можна розміщувати купюри та різні документи, при необхідності можна помістити телефон. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна. Матеріалом для аксесуара служить натуральна шкіра з природною фактурою, використовується якісна фурнітура. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 650 ₴








