
Червоний лаковий жіночий гаманець на блискавці зі шкіри ST Leather S4001A
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-430-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Лицьова сторона декорована тисненням під крокодила, завдяки лаковому покриттю має красивий блиск. Усередині гаманця передбачено п'ять відділень для паперових грошей, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них. Також гаманець має вісім секцій для пластикових карток та кишеню в перегородці на блискавці для копійок. Аксесуар укомплектований ремінцем для руки, завдяки якому його можна використовувати як клатч. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Гаманець упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити комфортно і безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 200 ₴







