
Блакитний жіночий шкіряний гаманець маленького розміру на кнопці Marco Coverna MC 1420
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-456-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує з першого погляду. Модель вийшла дуже компактною та з мінімальним наповненням, виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Головною особливістю цього гаманця є його ніжний блакитний колір, який надає йому стильного та жіночного вигляду. Усередині знаходяться два відділення для купюр, чотири секції для карток (одна прозора) і дві прилеглі кишені. Зовні знаходиться велика зручна монетниця з фіксацією на магніт. Компактні розміри дозволяють зручно тримати гаманець у руках. Увага до деталей, якісні матеріали та стильний дизайн – все це про даний гаманець! Він стане справді чудовим аксесуаром для сучасної жінки! Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴











