
Класичний лаковий жіночий гаманець із натуральної шкіри з монетницею ST 3001
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-459-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець з класичною структурою з фіксацією на кнопку. Оформлений стильним візерунком під рептилію, з красивим лаковим блиском. Велика зручна монетниця розташована зовні, закривається на механічну застібку. Всередині знаходяться - три відділення для паперових грошей, два слота для сім-карт, одна кишеня на блискавці, одна прилегла та дев'ять секцій для пластикових карток (одна з яких прозора). Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 000 ₴








