
Тонкий чоловічий гаманець купюрник із гладкої шкіри чорного кольору ST Leather
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-519-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості (Сицилія). Дизайн гаманця простий і практичний та підійде під будь-який стиль. Виріб виглядає дуже солідно. Для фіксації можна використовувати одну з двох металевих кнопок. На лицьовій стороні розташоване тиснення з назвою бренду. Всередині знаходиться три широкі відділення для паперових грошей та чотирнадцять секцій під пластикові карти. На зворотному боці розташований великий зручний кишеню на блискавці для копійок. Такий аксесуар це функціональна та універсальна річ для чоловіків та жінок. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Сицилія (масляна шкіра) - це вид натуральної шкіри, яку обробляють методом ретельного шліфуванням і просочують масляним складом. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жниварки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вигляд, вона виглядає дуже ефектно і практично. Оригінальність такого матеріалу надають ламані лінії, які роблять виріб більш практичним і не боятися перепаду температур. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується і виглядає свіжо протягом всієї експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴











