
Шкіряна обкладинка документи на авто з файлами чорного кольору ST
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-704-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з італійської шкіри преміум Сицилія. Ви можете бути впевнені, що Ваші документи будуть під надійним захистом, адже даний виріб створений саме для цього. Можна розглядати цей аксесуар як необхідність, а також як доречний подарунок на будь-який випадок. На лицьовій стороні обкладинка декорована красивим тисненням. Усередині розташовані відділення під кредитні карти, два шкіряні прозорі віконця та комплект прозорих сторінок для різних документів, які при бажанні можна легко зняти. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 11-15 |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Авто документи |
| Візерунки і принти | Мерседес кубик |
| Кількість прозорих відділень | 11 |
- Ціна: 650 ₴










