
Яскрава маленька жіноча візитниця з шкіри ST Leather
300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-726-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має просту структуру, складається навпіл і фіксується на одну з двох кнопок (у залежності від наповнюваності). Усередині знаходяться десять прозорих відділень, які допоможуть впорядкувати до 20 візиток або 10 пластикових карток. Матеріалом візитниці слугує натуральна шкіра преміум класу, силіконові файли високої якості, що гарантує тривалий термін експлуатації виробу. Різноманітність кольорів в даній серії дозволяє підібрати обкладинку на будь-який смак. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Колір | Фіолетовий |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 20 |
- Ціна: 300 ₴









