
Жіноча кишенькова шкіряна візитниця бірюзова ST Leather
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-726-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель має просту структуру, складається навпіл и фіксується на одну з двох кнопок (в залежності від наповнюваності). Усередині знаходяться десять прозорих відділень, які допоможуть впорядкувати до 20 візиток або 10 пластикових карток. Матеріалом візитниці слугує натуральна шкіра преміум класу, силіконові файли високої якості, що гарантує тривалий термін експлуатації виробу. Різноманітність кольорів в даній серії дозволяє підібрати обкладинку на будь-який смак. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Тип застежки | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Візитниця |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість прозорих відділень | 20 |
| Кількість відділень | 20 |
- Ціна: 300 ₴











