
Модна жіноча обкладинка червоного кольору для ID паспорта та авто документів LV
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості, закривається на кшталт книжечки, без фіксації. Лицьова сторона декорована чудовим принтом Louis Vuitton. Усередині передбачені два прозорі віконця для пластикових карток. Дана модель підходить як на id паспорт так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴








