
Зелена шкіряна обкладинка на id паспорт і авто документи ST Leather
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-716-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки, без фіксації. Лицьова сторона декорована тисненням з українським гербом. Усередині передбачені два шкіряних віконця для документів та чотири прозорі файли для пластикових карток. Дана модель підходить як на id паспорт, так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 350 ₴







