
Шкіряна обкладинка на військовий квиток Україна
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-765-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель українського виробництва виготовлена із міцної натуральної шкіри. Складається навпіл без фіксації. Усередині розташоване прозоре вікно, повністю прошите шкіряними вставками. Декорована тисненням із гербом України. Дана обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на тривалий термін. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка Військовий квиток |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 350 ₴








