
Жіночий шкіряний гаманець клатч на блискавці червоного кольору ST sb 71
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-314-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель гармонійно поєднує в собі відразу кілька кольорів. Ззовні використовується два основні кольори - темно та світло червоні. Усередині поєднуються різні за кольором шкіряні вставки. Виглядає дуже стильно. Функціонал гаманця так само порадує Вас. Основна частина фіксується за допомогою блискавки, має три основних відділення для купюр, вісім секцій для пластикових карток та дві приховані кишені. У перегородці є кишеня на змійці для копійок. Гаманець виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 000 ₴






