
Маленька шкіряна чоловіча сумка на пояс Vintage 14691
950 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-006-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка изготовлена из натуральной кожи в черном цвете. Фиксируется с помощью магнитной кнопки, что намного удобнее классического варианта застежки. Внутри находится два основных отделения, извне два дополнительных кармана на молнии. Очень компактная модель, предназначенная для хранения денег, телефона, документов и других мелочей. Хорошо подходит для езды в транспорте, все ваши вещи с такой сумкой будут в безопасности и под рукой. Для ношения предусмотрен ремешок, также можно закрепить на ремень. Обладатели такой сумки непременно оценят ее удобство и практическое состояние. Купить безопасно и комфортно данную модель и многие другие можно в нашем магазине https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Тип | Гаманець клатч |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Тип застежки | Магніт |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 40 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 950 ₴











