
Шкіряний гаманець під купюри і картки чорного кольору ST 420
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-428-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий купюрник від компанії ST Leather Accessories. Дана модель складається вдвічі і фіксується за допомогою двох кнопок. Всередині є прилеглі широкі кишені для купюр і врізні осередку під пластикові картки. Зовні розташовано дві кишені на блискавці і один кишеню на лицьовій стороні з фіксацією на кнопку. Модель доповнена ремінцем для руки, пошита з натуральної шкіри, м'якою і приємною на дотик, прикрашена гарним фірмовим значком і упакована в коробочку від виробника.Такий купюрник стане прекрасним подарунком для вас і ваших близьких.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Замок |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Виробник | ST |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 1 200 ₴








