
Солідний чоловічий гаманець з італійської шкіри чорного кольору Grande Pelle 502410
1 850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-547-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний гаманець із колекції Сорренто – справжній шедевр українських майстрів. Виготовлений із високоякісної італійської шкіри, він поєднує в собі розкіш та функціональність. Внутрішній простір гаманця організовано для максимальної зручності, всередині є два відділення для купюр, дев'ять секцій для пластикових карток та прозоре віконце для документа. Монетниця, вміло вбудована у зовнішній дизайн гаманця, полегшує його використання. Кожна деталь гаманця виконана з особливою увагою до якості та довговічності, що робить його надійним супутником на багато років уперед. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 850 ₴











