
Шкіряний затиск для грошей і карток з вікном під документи ST 451
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-569-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затиск для грошей компактніх розмірів, закривається за допомогою прихованих магнітів. Усередині передбачений металевий затиск для купюр та відділення для пластикової картки. На зовнішній стороні знаходиться прозоре віконце для перепустки або документа. Аксесуар виготовлений з натуральної шкіри. Приємним доповненням до гаманця стані красива подарункова упаковка. Купити комфортно та безпечно даний затиск та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Кардхолдер з затискачем для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴








